G.I. Jane

G.I. Jane - imagen 1
G.I. Jane - imagen 2
G.I. Jane - imagen 3
G.I. Jane - imagen 4
G.I. Jane - imagen 5
G.I. Jane - imagen 6
G.I. Jane - imagen 7
G.I. Jane - imagen 8
G.I. Jane - imagen 9
G.I. Jane - imagen 10
G.I. Jane - imagen 11
G.I. Jane - imagen 12
G.I. Jane - imagen 13
G.I. Jane - imagen 14
G.I. Jane - imagen 15
MOVIE
5.3
Add to watchlist
Watched
Liked
Disliked

G.I. Jane

2h 5min

Runtime (Duration)

2h 5min

Directors

Critics & Audience Score

5.3

Total Votes

1,838

Release Year

1997

Country

United Kingdom, United States of America

Production Budget

$50M

Box Office Revenue

$48.2M

Profit / Loss Analysis

-$1.8M