Bedazzled

Bedazzled - imagen 1
Bedazzled - imagen 2
Bedazzled - imagen 3
Bedazzled - imagen 4
Bedazzled - imagen 5
Bedazzled - imagen 6
Bedazzled - imagen 7
Bedazzled - imagen 8
Bedazzled - imagen 9
Bedazzled - imagen 10
Bedazzled - imagen 11
Bedazzled - imagen 12
Bedazzled - imagen 13
Bedazzled - imagen 14
Bedazzled - imagen 15
MOVIE
4.9
Add to watchlist
Watched
Liked
Disliked

Bedazzled

1h 33min

Runtime (Duration)

1h 33min

Directors

Critics & Audience Score

4.9

Total Votes

2,102

Release Year

2000

Country

Germany, United States of America

Production Budget

$48M

Box Office Revenue

$90.4M

Profit / Loss Analysis

$42.4M