Barbershop

Barbershop - imagen 1
Barbershop - imagen 2
Barbershop - imagen 3
Barbershop - imagen 4
Barbershop - imagen 5
Barbershop - imagen 6
Barbershop - imagen 7
Barbershop - imagen 8
Barbershop - imagen 9
MOVIE
5
Add to watchlist
Watched
Liked
Disliked

Barbershop

1h 42min

Runtime (Duration)

1h 42min

Directors

Critics & Audience Score

5

Total Votes

526

Release Year

2002

Country

United States of America

Production Budget

$12M

Box Office Revenue

$77.1M

Profit / Loss Analysis

$65.1M