Flight

Flight - imagen 1
Flight - imagen 2
Flight - imagen 3
Flight - imagen 4
Flight - imagen 5
Flight - imagen 6
Flight - imagen 7
Flight - imagen 8
Flight - imagen 9
Flight - imagen 10
Flight - imagen 11
Flight - imagen 12
Flight - imagen 13
MOVIE
6.5
Add to watchlist
Watched
Liked
Disliked

Flight

2h 18min

Runtime (Duration)

2h 18min

Critics & Audience Score

6.5

Total Votes

6,435

Release Year

2012

Country

United States of America

Production Budget

$31M

Box Office Revenue

$161.8M

Profit / Loss Analysis

$130.8M