The Informant!

The Informant! - imagen 1
The Informant! - imagen 2
The Informant! - imagen 3
The Informant! - imagen 4
The Informant! - imagen 5
The Informant! - imagen 6
The Informant! - imagen 7
The Informant! - imagen 8
The Informant! - imagen 9
The Informant! - imagen 10
The Informant! - imagen 11
The Informant! - imagen 12
The Informant! - imagen 13
The Informant! - imagen 14
The Informant! - imagen 15
MOVIE
4.8
Add to watchlist
Watched
Liked
Disliked

The Informant!

1h 48min

Runtime (Duration)

1h 48min

Critics & Audience Score

4.8

Total Votes

975

Release Year

2009

Country

United States of America

Production Budget

$22M

Box Office Revenue

$41.8M

Profit / Loss Analysis

$19.8M